На Львівщині проведуть демонтаж конструкцій недіючих блокпостів на дорогах

Від початку дії воєнного стану, який введено згідно Указів Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 23.05.2022 №341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», на автомобільних дорогах Львівської області розпочалось масове облаштування блокпостів для перевірки автомобілів та документів водіїв.

   Станом на сьогодні, обласною військовою адміністрацією визначено перелік офіційних блокпостів, які діють на автомобільних дорогах загального користування Львівщини. Проте на дорогах та в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення залишились конструкції недіючих блокпостів без відповідних дорожніх та розпізнавальних знаків, що створює аварійно небезпечні ситуації.

  У зв’язку з вищевикладеним, Львівська обласна військова адміністрація для забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, просить спільно з головами територіальних громад: провести демонтаж конструкцій недіючих блокпостів на дорогах та в межах смуги відведення доріг та встановити всі демонтовані дорожні знаки на дорогах загального користування місцевого значення.

Поділитись у соцмережах: