25 років тому на Золочівщині був зафіксований випадок холери: як вберегтися нині від недуги?

Холера – це особливо небезпечна інфекційна хвороба, яку викликають вірулентні холерні вібріони Vibrio cholerae О1 і Vibrio cholerae О139. Джерелом збудника інфекції є хвора людина або носій вібріонів.

    Випадки захворювань в Україні реєструвалися 1998, 1999, 2007 роках. Остатній спалах холери був у 2011р. в Маріуполі.

   У 1996 році холера реєструвалася в с.Червоне, Золочівського району. Випадок привозний, захворіло 4 осіб, з них, нажаль, 1 летальний. Фактор передачі – риба «тюлька» солена, привезена з Маріуполя.

  На сьогоднішній день, підтверджених випадків холери не зареєстровано, інформація в МОЗ не поступала. З 01.06.2022р. в Україні запроваджений рутинний посилений епідеміологічний моніторинг (прісна, стічна вода, зразки від людей з важкими ГКІ).

  На окупованих територіях, де ведуться бойові дії – ситуація складна (доступ до питної води, медичної допомоги та приготування їжі обмежений).

  В захопленому та зруйнованому росіянами в Маріуполі, де окупанти не можуть відновити базову, міську інфраструктуру, зростають ризики масштабного спалаху холери. Ризики будуть збільшуватись, адже тепла погода сприяє поширенню інфекційних хвороб:

  • антисанітарія, не працюють системи водопостачання і водовідведення;
  • змішування каналізаційних вод із питною водою та підземними водами (забруднення колодязів);
  • масові поховання людей і відсутність доступу до питної води. 

   За оцінками, від 1,3 до 4 мільйонів людей у всьому світі щороку хворіють на холеру і від неї помирає від 21 000 до 143 000 людей. У більшості інфікованих симптоми або відсутні, або проявляються в легкій формі. Приблизно у 1 з 10 людей, які захворіли на холеру, з’являться серозні симптоми захворювання. Без лікування смерть може настати протягом кількох годин.

  За даними Європейського центру контролю за інфекційними хворобами спалахи холери в 2021 та 2022 роках були зареєстровані в країнах Африки та Азії.

 Холера передається фекально-оральним шляхом від людини до людини, частіше при вживанні забрудненої води, овочів, фруктів, при купанні, а також через їжу і при побутових контактах. 

 Холера поширюється з більшою легкістю, ніж інші кишкові інфекції. Цьому сприяє масивне виділення збудника з випорожненнями і блювотними масами, що не мають запаху і забарвлення, в результаті чого в оточуючих зникає природна гидливість і прагнення швидко очистити забруднені предмети. У результаті створюються умови для потрапляння холерних вібріонів в їжу і воду.

  Інкубаційний період триває від кількох годин до 5 днів. Хвороба, зазвичай, починається гостро і призводить до різкого зневоднення організму. Без належного лікування може призвести до смерті.

  Холерний вібріон може зберігати життєздатність у воді протягом тривалого часу, у харчових продуктах при кімнатній температурі протягом 2-5 днів, на поверхні плодів і овочів в умовах сонячного освітлення упродовж 8 годин, при низьких температурах та у морській воді — 2 тижнів і більше, у кишечнику окремих річкових та морських тварин — декількох місяців. Під час кип’ятіння холерний вібріон гине протягом хвилини, є малостійким до висушування, до прямого сонячного опромінення, є надзвичайно чутливим до дії звичайних дезінфектантів.

      Першими симптомами холери є діарея, блювота, болі у животі.

Характерні симптоми холери:

– частий, до 10 і більше разів на добу, пронос. При цьому людина втрачає  багато рідини – до 20 літрів на добу. У результаті втрати рідини відбувається згущення крові і зневоднення організму;

– через втрату з рідиною мікроелементів з'являються м'язові судоми, частіше за все – починаючи з литкових м’язів;

– загострення рис обличчя, очі западають, синіють губи і вушні раковини («симптом окулярів»);

– холодна шкіра (холера – одна з небагатьох інфекцій, що супроводжуються нормальною або навіть зниженою температурою тіла);

– шкіра втрачає пружність, легко збирається в складки і дуже довго розправляється, а шкіра стоп і рук стає зморшкуватою (так звані «руки прачки»);

– задишка, різка слабкість.

     Щоб уникнути захворювання холерою, дотримуйтесь простих правил:

– не купуйте продукти харчування, зокрема – рибу, у місцях стихійної торгівлі;

– не купайтеся і не ловіть рибу у забруднених водоймах;

– дотримуйтеся особистої гігієни, ретельно мийте руки перед тим, як брати чи готувати їжу, після відвідування туалету;

– використовуйте чисту воду;

– мийте овочі і фрукти перед вживанням;

– ретельно готуйте їжу, проварюйте чи просмажуйте продукти харчування перед вживанням.

   Специфічна профілактика холери:

– пероральна протихолерна вакцина, тривалість імунітету 3 роки, ефективність вакцини складає 80-85%. Вакцини ліцензовані для використання в більш ніж 60 країнах світу. В країнах, де хвороба є поширеною (ендемічною), використання вакцин є економічно ефективним;

– використання вакцин в Україні не є рекомендованим.

   При ранній діагностиці і правильному лікуванні холера виліковна.

   При перших симптомах слід негайно звернутися до лікаря! 

Бережіть себе та будьте здорові! Все буде Україна!

Бродівський відділ Золочівського районного відділу
ДУ «Львівський обласний центр
Контролю та профілактики хвороб
Міністерства охорони здоров’я України»

Поділитись у соцмережах: