У поліклініці Буської ЦРЛ провели капітальний ремонт шахти ліфта

Для належних умов пацієнтів і праці лікарів у поліклінічному відділенні Буської ЦРЛ відремонтований ліфт, який не працював багато років. Це вдалось зробити завдяки народному депутатові України Ростиславу Тістику.

  Про це повідомив міський голова Ростислав Сліпець.

   Встановлено пасажирський ліфт з електропроводом на змінному струмі з релейно-контактною схемою управління вантажопідйомністю до 630 кг, з швидкістю 1 м/м на 10 зупинок, а також проведено електромонтажні, пусконалагоджувані та будівельні роботи.

  «Цей ліфт не працював багато років, хворі змушені були підійматись по сходах. Тому одним із пріоритетів було відновлення функціонування ліфту в поліклінічному відділенні. Це був дуже непростий шлях скепсису, сприйняття і реалізації. І от завдяки народному депутатові України Ростиславу Тістику були виділені кошти з держбюджету для встановлення сучасного, якісного ліфту турецького виробництва. Ремонт ліфтової шахти із монтажем ліфтового обладнання поліклінічного відділення обійшовся держбюджету у сумі 600 тис.грн., ще майже 45 тис.грн. виділила Буська міська рада», – розповів міський голова Ростислав Сліпець.

  Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року Красненській та Буській ТГ Кабінет Міністрів України погодив виділення коштів держбюджету на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку. Зокрема, кошти  передбачені: для капітального ремонту шахти ліфта поліклінічного відділення КНП Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» із встановлення ліфтового обладнання та для будівництва ЦНАП в смт.Красне. Наразі ЦНАП працює, однак нинішнє приміщення перебуває в незадовільному стані, тому субвенція з держбюджету дасть змогу вирішити проблему. 

Поділитись у соцмережах: