Громада Милятинського округу скликає зібрання щодо ситуації з платним озером

Публікуємо лист від громади Милятинського старостинського округу, який надійшов на адресу нашої редакції.

  Сірководневий гейзер у селі Новий Милятин після певного очищення, оновлення нарешті відкрито. Жителі громади і навколишніх сіл з нетерпінням чекали відкриття. Але усіх, а найбільше місцевих мешканців чекало розчарування.

   По–перше, відкриття переносилося не один раз і відбулося тихо і непомітно. По–друге і найважливіше – це ціни, які справді «кусаються». Орендар разом з місцевою владою мали зібрати громаду і донести їм ціну, яка пропонується для відвідування гейзера. Все ж таки ми люди, які тут живуть і роками ходили купатись. Крім цього, на сході села (13 лютого 2022 року) було обіцяно знижки для жителів громади.

   Розуміючи, що наші інтереси відстоювати місцева влада не спішить, жителі Милятинського старостинського округу, які не погоджуються з ціновою політикою та і власне, відношенням орендатора до громади, у п’ятницю, 12 серпня 2022 року, о 16.00 організовують схід села, який відбудеться у приміщенні Народного Дому.

  Ми запрошуємо усіх небайдужих жителів навколишніх сіл Милятинського старостинського округу та Буської ТГ прийти на схід села і відстояти наше право – користуватися даною водоймою. Також на схід села ми запрошуємо міського голову пана Ростислава Сліпця, пана Володимира Онишківа (орендар) та старосту округу пані Оксану Зарембу.

  Сподіваємося на конструктивний діалог і позитивне вирішення даного питання.

Громада старостинського округу

Поділитись у соцмережах: