Красненська громада долучилась до Всесвітнього дня прибирання

Коли ворог хоче забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.

  «Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!», – з таким гаслом до корисної справи Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» приєднались працівники селищної ради, структурних підрозділів та депутати.

  Під керівництвом селищного голови Романа Фурди проведено прибирання території біля місцевого озера. Усе перероблене гілля дерев на щепу буде використане для обігріву закладів освіти, як альтернативне екологічне паливо.

  Нагадаємо, щорічно в третю суботу вересня відзначається Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», який організовує Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s Do It Ukraine”. Основна мета цього заходу – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

  Також прибирання пройшли у Андріївському та Задвір’янському старостинських округах і по інших населених пунктах громади.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: