Чому світяться вивіски, реклама і стовпи на вулиці, а люди сидять без світла: Козицький відповів

Від 21 жовтня на Львівщині діє заборона на використання усіх видів зовнішнього освітлення на час комендантської години.

  На Львівщині вмикати чи не вмикати вуличне освітлення вирішує місцева влада кожного міста чи села, а не Львівська ОВА, чи «Львівобленерго».

  Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

  Окрім цього, вмикати чи вимикати рекламу, вивіски та інші декорації, які в межах робочого часу підсвітлюють об‘єкти приватної власності, вирішують власники цих об‘єктів.

  Козицький зазначив, що тут можна сподіватися «лише на совість власників».

  «Але також треба розуміти, що окремі будинки „світяться“, бо використовують альтернативні джерела енергії (генератори, акумулятори та інше), і їх не завжди виставляють перед магазинами чи ресторанами, щоб ми могли з впевненістю сказати, хто від чого живиться», — зазначив начальник ЛОВА.

  Він додав, що за його наказом від 21 жовтня на Львівщині діє заборона на використання усіх видів зовнішнього освітлення на час комендантської години, окрім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури.

  Крім цього, діє заборона на освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій — після завершення робочого часу суб’єктів господарювання, незалежно від організаційно-правової форми. Ця заборона діє для усіх. Інформацію про порушників можна повідомляти поліції.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: