Театрали Красненської ТГ зіграли уривок з поеми Шевченка “Марина”, – зал був у захваті

У приміщенні Центру культури і дозвілля Красненської селищної ради народні аматори продемонстрували уривок з поеми Тараса Шевченка «Марина». Виступ відбувся в рамках відзначення Дня театру, який щорічно відзначається 27 березня.

  Ведучі заходу Оксана Кушинська та Уляна Прокопюк наголосили, що більше століття березневі дні називаємо шевченківськими і вклоняємось величній постаті геніального поета, пророка і проповідника українського народу. Величаємо Його в думках, у прочитанні творів, у показі вистав, у присвяченні поезій, картин, у концертах та академіях.

Розпочався захід з виконання “Заповіту” Тараса Шевченка за участі працівників культури Красненської ТГ.

  Пісенні дарунки для гостей заходу подарували Назар Кузьма, Наталія Костів, Ярослав Кришталь, тріо «Красняночки» та дует у складі Уляни Прокопюк та Михайла Козака. Кожен їхній виступ був чуттєвий, ніжний та творчий. За їх талант зал дарував аплодисменти.

   Далі відбулась театральна прем’єра – образ кріпачки-месниці, яка ставши жертвою панської сваволі, помстилася за зневагу. У залі глядачі спостерігали за акторами, вловлюючи кожне передане слово та емоції. Актори настільки гармонічно передали своїх героїв, що драматизм відчували усі присутні. Зал аплодував театралам.

  Ролі у виставі зіграли Оксана Кушинська, Уляна Прокопюк, Наталія Стефаник, Юлія Вороновська, Олена Сілковська, Христина Вовчанська та Ярослав Кришталь.

  На завершення присутні духовні отці Володимир Целень та Степан Жукровський подякували учасникам дійства за спектр емоцій та професіоналізм. А керівниця відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Олена Ільницька побажала творчому колективу успіхів та чималих аншлагів.

Більше фото та відео із заходу на наших сторінках у соцмережах.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: