У селі Петричі (Красненська ТГ) проводиться ремонт центральної дороги

В межах експлуатаційного утримання підрядна організація розпочала ремонтні роботи на окремій ділянці автомобільної дороги загального користування обласного значення С140244 Петричі-Закомар’я.

 Як повідомляють у Красненській селищній раді, дорожня техніка працює в межах населеного пункту Петричі. Вже виконані роботи з розпушування старого покриття, влаштування основи з щебенево-піщаної суміші з подальшим асфальтуванням. Заплановано відновити майже 900 метрів покриття цієї дороги. За сприятливих погодних умов її завершать через декілька днів, бо потужностей, які спрямували на ці роботи, достатньо.

  Слід зазначити, що ремонтні роботи здійснюють за рахунок співфінансування коштів з обласного бюджету та бюджету Красненської територіальної громади.

 Селищний голова Роман Фурда спільно з депутатом селищної ради по цьому окрузі Віталієм Сокуром проконтролювали хід та якість виконання робіт.

 Як зазначає селищний голова Роман Фурда, звичайно, хотілося б зразу всі дороги ремонтувати, але так не буває. Проте, крок за кроком навіть у період війни ситуація з дорогами в громаді покращуватиметься.

  «У нинішньому році ми запланували великий обсяг робіт з ремонту доріг, грейдерування вулиць в громаді, але потрібно мешканцям розуміти, що в країні ще триває війна і потрібно людям набратися терпіння і ще більше вкладати зусилля для найшвидшої Перемоги. Повірте, що ми знаємо про всі проблемні ділянки в громаді, тому поступово будемо вирішувати», – додав Роман Фурда.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: