На Бущині відбулася зустріч з військовими письменниками

У п’ятницю, 5 травня, в рамках проведення на Львівщині V Всеукраїнського форуму військових письменників у Буську та в Красному відбулися зустріч читачів з гостями – В’ячеславом Раєвським та Іваном Гентошем.

В’ячеслав Раєвський – родом з Білої Церкви – військовий з 30-річним стажем, полковник ЗСУ, сьогодні презентував свою книгу «ПозитиVV. Спогади. Від радянського курсанта до захисника України». Це – збірка коротких оповідань, у яких автор розповідає про українські військові реалії від 90-х років до сьогодення та про війну на Донбасі у 2014-2018 рр. на основі власних спогадів.

В’ячеслав Раєвський поділився декількома цікавими історіями, дещо іронічними, смішними, але попри все – життєвими, щирими і пізнавальними.

Іван Гентош – родом з Львівщини – поет, пародист, член Національної спілки письменників України, лауреат багатьох літературних премій, автор десяти поетичних книг, серед яких одними з перших є збірки пародій «Перли поперли» (2010р.), «Чавунні канделябри» (2011р.), «200 пострілів на ПМ» (2012р.).

Після Революції Гідності Іван Гентош видав збірку патріотичної поезії «Тривожні дзвони» (2014р.) та лірики «Понад усе!» (2015р.). У 2021 році у видавництві «Український пріоритет» вийшла друком десята, ювілейна книга автора «Допоки маєм Слово».

Бажачі мали змогу поспілкуватись з письменниками та придбати їхні книги з автографом мали можливість всі охочі.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: