Біля Буська ДТП: один загиблий і двоє травмованих

Вчора, 15 листопада, близько 17.00, на автодорозі «Київ-Чоп» біля Буська сталася  дорожньо-транспортна пригода. Один із водіїв загинув.

   Про це повідомили у поліції Львівської області. 

   Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобілів «Dacia Logan», яким керував 74-річний львів’янин, та «Lexus LХ 470» під керуванням 50-річного жителя Рівненської області.

   “Внаслідок ДТП водій «Dacia Logan» отримав тілесні ушкодження та, попри зусилля лікарів, помер у реанімації. Окрім цього, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні: пасажирка «Dacia Logan» – 69-річна львів’янка та пасажирка «Lexus LХ 470» – 49-річна жителька Рівненської області”, — йдеться у повідомленні.

  За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

  Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.