На Бущині на самоізоляції – більше 200 осіб, які повернулися з-за кордону

У Буському районі ретельно відстежують осіб, які нещодавно повернулися додому. Станом на 26 березня на самоізоляції перебувають 236 осіб, котрі повернулися з-за кордону.

В одного чоловіка медики ще раніше відібрали аналізи для проведення тесту на коронавірус Covid-19, результати будуть у п’ятницю.

Про це повідомив керівник апарату Буської РДА Євген Кичурчак.

Також виявляти новоприбулих допомагають сусіди. До районної влади й медиків звертаються бущани, що мешкають по сусідству, й повідомляють що за конкретною адресою проживають люди, які нещодавно повернулися з заробітків або відпочинку. Таку інформацію у Буському районі теж ретельно перевіряють.

Медики та поліція закликає громадян, які повернулися з-за кордону одразу телефоном звертатися до сімейних лікарів і реєструватись на облік. Для того, аби уникнути поширення коронавірусу і вберегти власне здоров’я, рідних та близьких необхідно дотримуватися карантину.

Нагадаємо, що Верховна Рада під час позачергового засідання 17 березня ухвалила закон №3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)». Цей закон, зокрема, передбачає, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених законом «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: