У селі Задвір’я посилюють обмежувальні заходи та заходи безпеки через коронавірус

Враховуючи епідемічну ситуацію у селі Задвір’я, яка складається з трьох зафіксованих випадки захворювання на коронавірус у мешканців села, керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Богданом Гринишином прийнято рішення посилити заходи безпеки для збереження життя мешканців та стримання поширення коронавірусної інфекції.

Відповідне розпорядження «Про додаткові обмежувальні заходи пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19) на території с.Задвір’я» від 30.04.2020р. №6, було сьогодні підписано Богданом Гринишином. Подаємо офіційний документ:

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

від  30.04.2020 р.                               м. Буськ                                             №  6 .

 

Про додаткові обмежувальні заходи

пов’язані з недопущенням поширення

коронавірусної хвороби (COVID-19)

на території с.Задвір’я

                   Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України

       ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

      1.Виконавчий комітет Задвір’янської сільської ради, Буське РВ ГУМВС України у Львівській області, враховуючи епідемічну ситуацію, що склалася на території с. Задвір’я забезпечити:

      1.2.Виконавчому комітету Задвір’янської сільської ради спільно з ДСНС Буського району провести  обробку дезінфікуючими засобами автошляхів та місце скупчення людей у с. Задвір’я.

      1.3. Спільно з Національною поліцією в районі функціонування COVID-патрулів з контролю за дотриманням карантинних вимог населенням с. Задвіря на період введення обмежувальних заходів, про результати їх роботи щоденно інформувати районний штаб.

 1.4. Супровід осіб, що знаходяться на самоізоляції та інших малозахищених верств населення, в тому числі й одиноких осіб.

  1. Виконавчому комітету Задвір’янської сільської ради ради, КНП “Буської ЦРЛ”, “Бродівському лабораторному центру МОЗ України”, Держспоживслужбі у Буському районі:

  2.1.Терміново провести аналіз епідеміологічної ситуації, забезпечити встановлення ймовірних осередків спалаху COVID-19 на території с. Задвіря та відпрацювання осіб, які контактували з хворими на коронавірус у тому числі сусідів (на підставі опитування хворого) та встановлення місце їх перебування.

  2.2.До 17:00 год 30 квітня 2020 року доповісти до районного штабу про проведений аналіз.

  1. Виконавчому комітету Задвір’янської сільської ради за результатами п.2.1 даного розпорядження прийняти рішення щодо необхідності встановлення режиму обмеження в’їзду/виїзду в с. Задвір’я приватного транспорту, встановлення карантинних мобільних блокпостів та обмеження руху автотранспорту з вулиць місцевого значення.
  2. Виконавчий комітет Задвір’янської сільської ради, Національній поліції в районі забезпечити самоізоляцію та контроль за особами, що контактували з хворими COVID-19, у тому числі шляхом встановлення електронного сервісу “Дій вдома”.

      5.КНП «Буська ЦРЛ», АЗПСМ с.Задвір’я забезпечити медичний моніторинг контактів вірогідних та підтверджених випадків протягом 14 днів, забезпечити відбір і доставку біоматеріалу від контактних осіб і доставку для лабораторного тестування.

      6.Провідному спеціалісту з питань інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату Буської державної адміністрації, виконавчому комітету Задвір’янської сільської ради, Національній поліції в районі, забезпечити проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед населення с. Задвір’я з приводу необхідності введення вимушених обмежувальних заходів з метою стримування масштабного розповсюдження коронавірусної інфекції.

      7.Провідному спеціалісту з питань інформаційної діяльності та організаційної роботи Буської державної адміністрації забезпечити висвітлення цього розпорядження у засобах масової інформації.

     8.Про хід виконання завдань, визначених цим розпорядженням, інформувати штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

     9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації,

перший заступник голови  районної державної адміністрації Б.Гринишин

Advertisement
Поділитись у соцмережах: