У селі Задвір’я одужав перший хворий на коронавірус

Станом 1 травня, в селі Задвір’я було зареєстровано три лабораторно підтверджених випадків захворювання на СОVID-19, із них одужав перший пацієнт.

Про це повідомив керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин.

Перший пацієнт 1986 р.н, який захворів на коронавірус, одужав. Це свідчать результати повторного ПЛР-теста. Він чекає на виписку. Хвороба у нього протікала у легкій формі. На даний момент у селі залишається два випадки захворювання на коронавірус: чоловік 1958 р.н та жінка 1963 р.н., – розповів Богдан Гринишин.

Також стали відомі результати ПЛР-теста у двох сімейних лікарів, з якими контактував хлопець, результати негативні. 

Сьогодні також протестували експрес-тестами 21 контактних осіб, результати негативні. 

Нагадаємо, мешканець села Задвір’я 1986 р.н. 17 квітня поскаржився на стан здоров’я, після консультації із сімейним лікарем було розпочато лікування. Однак вже 22 квітня звернувся за допомогою до іншого сімейного лікаря. Після проведеного повторного огляду було прийнято рішення викликати швидку. Чоловіка доставили до Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні. Йому було зроблено ПЛР-тест, про позитивний результат якого стало відомо 26 квітня. За кордоном чоловік не перебував.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: