Стало відомо, коли можуть відновити пасажирське та приміське сполучення

Міністерство інфраструктури розробило план відновлення пасажирського сполучення в три етапи. Зокрема, перший етап передбачає запуск з 22 травня міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району).

Про це УНІАН повідомило джерело в Міністерстві інфраструктури. 

З 29 травня планується запуск внутрішньообласних автоперевезень. Також до 50% приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого сполучення категорії “Інтерсіті+”, “Нічний експрес”: у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3.

Також з 29 травня планується запуск внутрішнього авіасполучення.

Другий етап передбачає запуск з 9 червня міжобласних і міжнародних автоперевезень, в тому числі маршрутних таксі.

З 12 червня планується запуск 100% приміських поїздів, які курсуватимуть у світлий час доби, а також всіх пасажирських поїздів згідно з графіком. Третій етап планується після завершення карантину і передбачає запуск поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів. А також запуск міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів.

Джерело в Мінінфраструктури зазначило, що цей план поки що не затверджений Кабінетом міністрів і може змінитися. Як повідомляв УНІАН, президент України Володимир Зеленський зазначає, що нинішні показники захворюваності COVID-19 дозволяють розглядати наступні етапи пом’якшення карантину.

Advertisement
Поділитись у соцмережах:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*