Буська школа №2 отримає субвенцію, щоб купити обладнання для їдальні (харчоблок)

Міністерство освіти і науки видало наказ №643, в якому затверджено пропозиції Львівської обласної державної адміністрації щодо придбання сучасного обладнання для шкільних їдалень у 2020 році. Загалом 106 закладів загальної середньої освіти Львівщини отримають обладнання для організації здорового харчування школярів, серед них – Буська ЗОШ I-III ступенів №2.

«Поки школярі перебували на карантині, готувалися до оновлення та модернізації матеріальної бази освітніх закладів Львівщини. Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала пропозиції до Міністерства освіти і науки України щодо проведення ремонтів та закупівель обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти. Цьогоріч більше ста освітніх установ зможуть розпочати навчальний рік з оновленими харчоблоками, а діти отримають здорове харчування. Спільними зусиллями створюємо належні умови забезпечення якісного освітнього процесу», – розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Сума виділених коштів на Буську ЗОШ №2 складає: 107 тисяч гривень, а також співфінансування відділу освіти у розмірі 11 тис грн.

Планується, що до 1 вересня обладнання буде доставлене та встановлене в усіх 106 закладах Львівської області

Advertisement
Поділитись у соцмережах: