Щире свято у дитячому будинку «Добре серце»

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.  Цьогоріч, через карантинні обмеження відзначення відбулося не традиційно.

В цей день привітали вихованців дитячого будинку «Добре серце» голова Буської РДА Олег Коваль, його заступник Тарас Дума, голова Буської районної ради Богдан Глова, завідувач сектору освіти Галина Олійник, начальник служби у справах дітей Наталія Бучко. Вони завітали до дітей із солодкими подарунками, різнобарвними повітряними кульками, веселими усмішками, щирими і добрими словами привітань.

«Майбутнє України в руках  дітей» – під такою назвою у закладі було проведено веселе, радісне дитяче свято, організоване Мар’яною Стадник. Діти малювали малюнки на асфальті, співали пісні: «Дощик капає зі стріхи» – Фурманевич Василина, Масло Адріана. Вихованці дитячого будинку виконали флешмоб: «Я люблю Україну»,  «Сонце нам сяє», а наші найменші дітки виконали таночок  «Малесенькі долоньки».

Під час свята діти грали у веселі ігри: «Мумія», «Кенгуру», естафета з повітряною кулькою, «Посади та збери урожай», «Попади в ціль» та інші. 

Після розваг діти загадали свою найзаповітнішу мрію і запустили повітряну кульку в небо, яку отримали з рук поважних гостей, пекли ковбаски на вогні, пригощалися свіжими полуничками та солодощами. 

Дуже приємно було бачити позитивні емоції та щирі посмішки діток.

Мрія дитяча сонячна й світла,

Радісно, буйно сьогодні розквітла

Хай в кожній дитині надія не згасне

У цьому і криється іскорка щастя.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: