На Бущині створили мобільні групи, які перевірятимуть дотримання вимог карантину

У Буському районі діятимуть мобільні групи для контролю за дотриманням вимог карантину суб’єктами господарювання. Відповідне рішення сьогодні прийняли на позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС.

На території Буського району будуть працювати дві мобільні групи для здійснення контролю у склад яких увійшли працівники поліції, Держпродспоживслужби та представник органу місцевого самоврядування. Групи будуть оглядати заклади торгівлі, громадського харчування, салони краси тощо.

Основні завдання мобільних груп: фіксувати порушення вимог карантину, затверджених постановою Кабміну та рішенням обласної та районної комісії ТЕБ і НС. Також вони збиратимуть фото- та відеодокази порушень.

На даний момент у Буському районі складено три протоколи через порушення правил карантину. Кожен порушник заплатить штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення районна комісія ТЕБ і НС закликає громадян дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: