Бережіть батьків від СOVID-19 !

На території Буського району станом на 26 червня зареєстровано 43 лабораторно підтверджених  випадки захворювання на COVID-19 в т.ч. 4-ро дітей до 17р.

Про аналіз ситуації на COVID-19 у Буському районі розповів завідувач Бродівським міжрайонним відділом ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Василь ШЕВЧУК:

– На даний момент на самоізоляції перебуває – 8 осіб та 2-є осіб на стаціонарному лікуванні у КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» та КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Юрія Липи». Одужало – 33 особи, з них 4 дітей віком  до 17 років. Зареєстровано 1 летальний випадок.  

Аналіз показників захворюваності на СOVID-19 в розрізі вікових груп вказує на те, що найбільш інфікованим є доросле населення району – 90,4 %: віком від 18-29 років –   2 осіб, 30-64 років – 32 особи та 65 і старше – 5 осіб. Питома вага захворілих дітей у віковій групі до 17 років склала   9,5  %:  від 0-4 років – 1 особа, 5-14 років – 2 особи та 15-17 років – 1 особа.

Захворювання коронавірусною хворобою реєструвалися серед  жителів району: с.Задвір`я – 23, с. Полоничі – 4,  м.Буськ -3, с.Богданівка -2, с.Ріпнів – 2, с.Вербляни -2, с.Мармузовичі -2, смт.Олесько-1, с.Безброди – 1, смт.Красне -1, с.Заводське – 1, с.Полтва -1 випадок.

Новий коронавірус 2019 року (SARSCoV-2, або 2019-nCoV) — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей (зокрема гострої респіраторної хвороби COVID-19) та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

За наявною статистикою саме люди похилого віку перебувають у найбільшій зоні ризику враження коронавірусом. Знижений імунітет та хронічні хвороби роблять їх особливо вразливими.

Хочу наголосити на простих й дієвих порад, які допоможуть зберегти здоров’я Ваших близьких. Це – детально розкажіть своїм рідним про небезпеку, яку несе коронавірус; проінформуйте їх про основні методи запобігання хворобі :самоізоляція, часте миття рук, дезінфекція рук і поверхонь, тощо; забезпечте їх усім необхідним, щоб вони не мали негайної потреби виходити з дому. Придбайте для них продукти, предмети першої необхідності, ліки та антисептики; спілкуючись із рідними, дотримуйтеся правил гігієни, щоб не заразити їх і не заразитися самим.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: