У Буській районній державній адміністрації змінено режим роботи

На період карантину для працівників апарату, структурних підрозділів РДА, працівників відділу надання адміністративних послуг, відділу державної реєстрації та управління соціального захисту населення РДА внесено зміни в режим роботи.

Відповідне розпорядження підписав голова Буської РДА Олег Коваль.

«Встановити з 30 червня на період карантину: для працівників апарату та структурних підрозділів РДА початок роботи з 8 години з понеділка по п’ятницю, перерва на обід з 12 години до 12 години 45 хвилин – з понеділка по четвер, а в п’ятницю з 12 до 13 год., кінець робочого дня з понеділка по четвер – о 17 год, у п’ятницю о 16 годині. Для працівників відділу надання адміністративних послуг, відділу державної реєстрації та управління соціального захисту населення РДА початок роботи з 10 години з понеділка по п’ятницю, перерва на обід з 15 год до 15.45 год – з понеділка по четвер, а в п’ятницю з 15 до 16 год., кінець робочого дня з понеділка по четвер – о 19 год, у п’ятницю – о 18 год. Напередодні святкових днів кінець робочого дня скорочується на одну годину», – йдеться у розпорядженні.

Такі зміни внесені відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», від 17.06.2020 №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»

Advertisement
Поділитись у соцмережах: