Поліція опублікувала відео з місця інциденту з водієм мотоблоку біля села Старий Милятин

Патрульна поліція Львівської області спростовує інформацію, яка поширена у соцмережах про те, що патрульні нібито безпідставно зупинили чоловіка, який керував мотоблоком, про погрози зброєю й те, що патрульний нібито загубив магазин з набоями. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

“26 серпня, близько 16-ї години, екіпаж патрульних їхав дорогою “Київ–Чоп”. Раптом біля села Старий Милятин, у Буському районі, їм назустріч виїхав чоловік на мотоблоці з причепом із мішками з картоплею. Патрульні відчинили вікно, аби зробити водієві зауваження, адже на такому транспорті він не мав права виїжджати на дорогу загального користування. Однак, у відповідь почули нецензурні слова”, — йдеться у повідомленні.

Патрульні декілька хвилин розмовляли з водієм і зауважили, що він має ознаки алкогольного сп’яніння й дали йому вказівку зупинитися.

Чоловік не заперечував, що вживав алкоголь, повідомив, що у нього великий досвід водіння, тому для нього це не перешкода.

“Поліцейські запропонували 51-річному водієві пройти перевірку на стан сп’яніння. Натомість він сказав, що зробить усе так, як скаже чоловік, що стояв поруч, і сів в його автомобіль. Саме цей громадянин, на якого вказав порушник, раптом теж сів у авто й попри зауваження поліцейських розпочав рух”, — пояснюють поліцейські.

Патрульні наздогнали авто втікачів, проте водій почав втікати пішки у поле. Один з патрульних, який наздоганяв водія у полі, загубив подарунок дівчини — смарт-годинник.

“Саме його ви можете побачити на руці інспектора на початку відео. І його відсутність після затримання у полі. На щастя, він його знайшов і без допомоги металошукача, про який згадують. Для перевірки інформації щодо загубленого магазину з набоями, Управління ініціювало службове розслідування”, — йдеться у повідомленні поліції.

Водія доправили у відділ поліції для встановлення особи та складання адмінматеріалів. Чоловік відмовився від перевірки на стан сп’яніння. На нього склали протокол затримання та протокол за ч.1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Порушник, також, відмовився від пояснень та підписів.

Відео за посиланням:

Увага! Офіційна інформація

Увага! Спростування недостовірної інформації!У соцмережах поширюють інформацію про те, що патрульні нібито безпідставно зупинили чоловіка, який керував мотоблоком, про погрози зброєю й те, що патрульний нібито загубив магазин з набоями.Ось як все було насправді.26 серпня, близько 16-ї години, екіпаж патрульних їхав дорогою Київ-Чоп. Раптом біля села Старий Милятин, у Буському районі, їм назустріч виїхав чоловік на мотоблоці з причепом із мішками з картоплею, .Патрульні відчинили вікно, аби зробити водієві зауваження, адже на такому транспорті він не мав права виїжджати на дорогу загального користування. Однак у відповідь почули нецензурні слова.Розмова тривала ще кілька хвилин. Обидва транспортні засоби продовжували рух вже на прилеглій дорозі, у напрямку села. Поліцейські помітили, що водій має ознаки алкогольного сп'яніння й дали йому вказівку зупинитися.Чоловік не заперечив, що вживав алкоголь. Сказав, що в нього великий досвід водіння, тому для нього це не перешкода.Поліцейські запропонували 51-річному водієві пройти перевірку на стан сп'яніння. Натомість він сказав, що зробить усе так, як скаже чоловік, що стояв поруч, і сів в його автомобіль. Саме цей громадянин, на якого вказав порушник, раптом теж сів у авто й попри зауваження поліцейських розпочав рух.Патрульні наздогнали авто втікачів. Тоді водій вирішив втікати пішки – у поле. Один з патрульних взявся його наздоганяти. Саме там, у полі, поліцейський загубив подарунок дівчини — смарт-годинник. Саме його ви можете побачити на руці інспектора на початку відео. І його відсутність після затримання у полі. На щастя, він його знайшов і без допомоги металошукача, про який згадують. Для перевірки інформації щодо загубленого магазину з набоями, Управління ініціювало службове розслідування.Оскільки водій-порушник чинив активний опір, його, для встановлення особи та складання адмінматеріалів, доставили у відділ поліції.Увесь цей час так звана "група підтримки" перешкоджала роботі поліцейських.Чоловік відмовився від перевірки на стан сп'яніння. На нього склали протокол затримання та протокол за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП. Порушник, також, відмовився від пояснень та підписів.Підписуйтеся на наші сторінки в соціальних мережах:Телеграм:https://t.me/lvivpatrolpoliceІнстаграм:https://www.instagram.com/lvivpatrolpolice?r=nametagЮтуб:https://m.youtube.com/channel/UCR9Zt4fbiAIDX02kYtUIcFgТвіттер:https://twitter.com/PressLviv?s=09#ПорядокЦеТи #lvivpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Львівської області Субота, 29 серпня 2020 р.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: