Кому віддасть свій голос на місцевих виборах голова районної ради Богдан Глова?

Хоча на цих виборах я вперше за чотири скликання не балотуюсь до жодної з місцевих рад, не працюю в жодному виборчому штабі, не представляю жодну політичну партію, але все ж мені не байдужа доля громади, в якій я проживаю.

Знаю особисто усіх кандидатів на голову Красненської ОТГ, але, не в образу іншим кандидатам, особисто віддам свій голос за Романа Фурду. Це – людина надзвичайно патріотична, чесна, порядна і зовсім не схильна до корупції. За  5 років, впродовж яких ми разом працювали, Роман Ярославович був надзвичайно ініціативним. Він намагався усім допомогти, долучитися до розробки різних соціальних програм щодо допомоги малозабезпеченим  важкохворим, лікування учасників бойових дій, ін.

Саме Роман Фурда був активним ініціатором створення приймального відділення Буської центральної районної лікарні, завдяки чому на даний час реалізується масштабний проєкт, ініціював реалізацію проєкту по ремонту моргу, облаштування приміщення для пункту екстреної медичної допомоги, закупівлі рентген-апарату, тощо. Щоразу порушував питання щодо реалізації проєкту по капітальному ремонту Красненської міської лікарні. Разом з Романом ми  звертались до заступника голови Львівської облрада Богдана Гагалюка, який допоміг з виділенням на реалізацію проєкту не одного мільйона гривень, дякуючи чому встановлено новий дах, вікна, відремонтовано фасад та проведено чимало внутрішніх робіт. Коли постало питання заміни вікон спортзалу у Красненській школі №1, саме Роман Фурда першим почав ініціювати вирішення цього питання, як і питання облаштування свердловини для водопостачання цієї школи. Роман Фурда постійно піднімав питання співфінансування мікропроєктів з районного бюджету і особисто підписував додатки до рішення сесії з цього питання (а це не один мільйон з районного бюджету на десятки мікропроєктів).

Не було жодного дня, коли б Роман Фурда не звертався до мене з якоюсь ідеєю, що потрібно щось вирішити, комусь допомогти. Мене особисто дивувала його витримка, стриманість, зібраність та високий самоконтроль. І це після важких боїв з російським агресором на східному фронті України, які він відважно пройшов. Знаю, що на цих блокпостах багато людей загинуло, а Роман вижив і продовжує успішно працювати на свій край та Україну. А управлінський досвід, який Роман здобув в районній раді, та маючи відповідну освіту в галузі управління, на мою думку, робить Романа Ярославовича Фурду надзвичайно достойним кандидатом на голову Красненської громади.

Я впевнений, що за такого Голову нікому не буде соромно.   

Богдан ГЛОВА, голова Буської районної ради

Поділитись у соцмережах: