Так тримати, «Копійочка»!

Зазвичай ми беремося за перо, якщо це стосується сфери обслуговування чи торгівлі, коли маємо серйозні претензії до тих, котрі обслуговують нас. А коли з цим усе гаразд, то, розуміючи, що так і має бути, ми чомусь скупі на добре слово чи звичайну людську вдячність. Власне про цю сферу – сферу взаємин продавця і покупця – поведу мову, маючи на увазі магазин «Копійочка», що розташований у Буську на автобусній.

Так склалося, що я не так давно вперше переступила поріг цього магазину. Звісно, що була приємно  здивована і розмаїттям товарів на стелажах, і відносно поміркованими цінами. Але робити наголос саме на цьому не збираюсь… Маю намір поділитися особистими позитивними емоціями після кількох відвідин магазину. Гадаю, що мене в цьому підтримають постійні клієнти магазину і схвальними відгуками чи лайками  подякують  колективу магазину за  добре організовану і злагоджену роботу. Без тіні пафосу стверджую, що саме у «Копійочці» на покупців чекає абсолютно зразкове обслуговування, яке за стандартами наближається до європейського! Мені, зокрема, імпонує те, що тут дозволено будь-яку річ взяти в руки, оцінити на око її розміри, вагу, колір. Це подобається усім, бо такою вже є психологія покупця – «прицінитись», зважити усі «за» і «проти», перш ніж купувати її. Хтось заперечить, що, мовляв, вільний доступ до товарів  нині поширений  повсюдно. Але ж не секрет,що у магазинах посуду,навіть і в Буську,  можна на стелажах побачити численні «грізні» таблички «Руками не чіпати». Коли ж насмілишся протягнути руку до горнятка, то  почуєш за плечима владний і роздратований голос продавця:  – Ви що – хіба не вмієте читати… Ну а в «Копійочці» –  в межах розумного – навіть дозволено  оглянути дороговартісний і крихкий посуд. Якщо є потреба, то продавець-консультант відкриє упаковку, зичливо і доступно пояснить, як користуватись річчю, запропонує інші модифікації цієї групи товарів, порадить, що вигідніше придбати. Продавці добре обізнані із психологією покупця, особливу увагу звертають на літніх людей, чемно і терпляче  допомагають їм вибрати потрібний товар. Була зворушена, коли продавець, підтримуючи за руку  літнього чоловіка,завів його по сходинках у другу торговельну залу і допоміг зорієнтуватися, де саме на стелажі лежить річ, яку він хоче придбати.  

Взаємовиручка  і взаєморозуміння – ось визначальні риси,якими вигідно відрізняється колектив цього магазину від інших. Як це розуміти? Коли, приміром, консультант обслуговує одного з покупців, а до каси ще не сформувалась черга, касир одразу, зі своєї ініціативи,  іде на виручку – консультує іншого. Таким чином економиться час і продавця, і  покупця – і виглядає це толерантно і цивілізовано. Звісно, що  велика заслуга в цьому перш за все адміністрації магазину,яка зуміла згуртувати колектив як єдине ціле. Гадаю, що не помиляюся,коли скажу, що переважній більшості працівників магазину притаманна вроджена внутрішня культура, виплекана батьками і школою. Добра професійна підготовка разом з гарним вихованням – це ті якості ,яких так потребує будь-яка сфера обслуговування, і вони ними володіють.  Запрошую відвідати  магазин – роблю це я не з мотивів реклами – а просто щиро раджу завітати сюди і нехай ваша покупка вартуватиме кілька гривень, ви придбаєте якусь побутову дрібничку, якої досі не було у вас в домі, ну а з покупкою… «пригорщу»  доброго настрою. Зі святами вас, шановні! Зичу в Новому Році так само високо тримати марку свого магазину! Гадаю, що  читачі Буського медіа порталу підтримують мене в цьому.

                 З повагою, Зеновія Григорівна

Advertisement
Поділитись у соцмережах: