У Буську учні шкіл змагались у «Веселих стартах»

Кожний тато і мама хочуть бачити в своїх дітях здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнуть, щоб вони росли здоровими, розумними та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме з цією нагоди сьогодні на базі Буської ЗОШ №2, за підтримки міського голови Буська Ростислава Сліпця, відбулися традиційні змагання «Веселі старти» серед учнів 5-класів шкіл міста.

  Атмосфера радості, азарту, спортивного духу панувала на змагах. Учні  із задоволенням взяли участь у 7 спортивних естафетах, змаганнях, іграх, музично-спортивних композиціях.   Від імені міського голови побажав учням вдалих результатів заступник міського голови Володимир Зеленюх.

  Змагання проходили у дружній та теплій атмосфері під гучну підтримку вболівальників. А найголовніше, цей день запам’ятався усім святковим радісним настроєм, спортивним запалом та позитивними емоціями. 

  За результатами змагань перше місце здобули учні ЗОШ №2, друге місце – ЗОШ №1, а третє – гімназія. Переможці та призери змагань були нагороджені спеціальними кубками, медалями, грамотами, а також смачними тортами від міського голови.

Фото: Назар Михайлюк

Advertisement
Поділитись у соцмережах: