У місті Буськ завершують будівництво сучасної спортивної арени

Новий стадіон у Буську майже на 700 глядацьких місць з сучасними біговими доріжками, освітленням, трибунами, огорожею –  завершують добудовувати. І все це завдяки реалізації проекту Президента України «Велике будівництво», який розпочався ще минулого року при активній підтримці ексголови РДА, а нині заступника міського голови Олега Коваля.

  У межах сьогоднішньої робочої поїздки голова Золочівської РДА Василь Маркевич, його заступник Богдан Гринишин відвідали низку соціальних об’єктів, зокрема ознайомились із процесом завершення робіт реконструкції стадіону Буської ДЮСШ. Делегацію супроводжували міський голова Ростислав Сліпець та директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник.

   Колишній вигляд стадіону не був придатним для якісного спортивного життя, а тепер це широке поле для великих можливостей.

  На сьогодні здійснено роботи з влаштування гумового покриття бігових доріжок та вкладання на верхній шар кольорової гами. Встановлено синьо-жовтні трибуни на металевому каркасі, а також облаштовано сектор для занять з легкої атлетики, поліуретанове покриття та розмітку бігових доріжок.

  Реконструкція стадіону обійшлася у 13,6 млн грн. За ці кошти також вдалось укріпити підпірну стінку стадіону, встановити освітлення та водовідведення, закупити огорожу.

  Голова Золочівської РДА Василь Маркевич оглянувши оновлений стадіон каже, що новий об’єкт тепер дасть поштовх для розвитку місцевого спорту, а ще – надходження до бюджету.

   «Такий стадіон, як у Буську – свідчення того, що робляться перші кроки для відродження спортивної інфраструктури в Україні. Завдяки програмі Президента України лелече місто матиме сучасну спортивну арену, де матимуть можливість тренуватись не лише вихованці спортивної школи, активна громада, але й олімпійські призери області та країни», – зазначає Василь Маркевич.

  Його заступник Богдан Гринишин додає, що реконструйований стадіон Буської ДЮСШ вміщуватиме майже 700 глядацьких місць і на ньому зможуть займатись в спортивних секціях 400 осіб.

  «Програма «Велике будівництво» – це реально крута реформа в Україні, яка працює, покращуючи інфраструктуру села, міста, області та країни загалом. Коли тренуєшся на сучасному покритті – ти відчуваєш цю доріжку, а це дуже важливо – і в стрибках, і в метанні, і в біговій програмі. Треба тренуватись в таких умовах, у яких будеш змагатися. Такі умови тепер створено», – констатує Богдан Гринишин.

  Самі спортсмени не приховують позитивних емоцій, адже впевнені що тепер завдяки сучасному стадіону та закупленому спортивному інвентарю вдасться здобувати престижні нагороди, популяризуючи спорт та прославляючи громаду та країну.

  Нагадаємо, що реконструкція стадіону тривала два роки. Ймовірно, що відкриття відбудеться наприкінці вересня-початку жовтня.

Поділитись у соцмережах: