Красненська громада купила нову спецтехніку

Для підвищення якості обслуговування та забезпечення життєвих потреб мешканців населених пунктів, які увійшли до складу громади, зробити послуги доступними для мешканців громади і розв’язувати найпроблемніші питання у інфраструктурному забезпеченні громади, Красненська селищна рада придбала ще одну одиницю техніки для комунальної галузі.

   Це нова газонокосарка-трактор (садовий райдер) шведської компанії Husqvarna моделі RC 318Т.
  Багатофункціональний райдер покликаний доглядати за великими площами газонів, виконуючи акуратну стрижку рослин. Продуктивна машина впорається з обслуговуванням приватних домоволодінь, територій парків, спортивних майданчиків і зон відпочинку під відкритим небом. Садовий агрегат можна доповнювати різним навісним обладнанням для розширення функціональних завдань.
  За словами селищного голови Романа Фурди, нова спецтехніка дозволить збільшити кількість та якість комунальних послуг, що надаються населеним пунктам, установам та населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою громади.
  «Важливе рішення про закупівлю нової техніки ми приймали спільно з депутатським корпусом. Ми власними силами зможемо наводити лад на території, це й вивезення сміття та косіння трави. Зараз в комунальному підприємстві йдуть організаційні процеси для подальшого надання послуг населеним пунктам, установам та мешканцям Красненської громади», – зазначив селищний голова Роман Фурда.
  Нагадаємо, у липні цього року Красненське комунальне підприємство отримало нову спецтехніку, а саме дробильну установку для переробки деревини на щепу, яку селищна рада придбала за кошти місцевого бюджету.
Advertisement
Поділитись у соцмережах: