На Бущині розпочали виготовлення сушених ягід

Виробничий кооператив «Як бджола», який знаходиться у селі Боложинів розпочав виготовлення продуктів з доданою вартістю – сушених ягід. Зокрема, в асортименті компанії – сушені малина, обліпиха, бузина, суниця альпійська, яблука, терен, ревінь, калина, шипшина та горобина.

   Як розповів співзасновник кооперативу Олег Бачинський, компанія планує розширити асортимент ще сушеними гарбузами, морквою і картоплею. Деяку продукцію, зокрема малину, суницю альпійську та бузину, кооператив вирощуємо самостійно, а іншу – купує в місцевих виробників.

“Наразі ми бачимо перспективу саме в сушінні продукції, – зазначив Олег Бачинський. – Останнім часом у нашому регіоні з’явилося близько 5 нових великих підприємств з заморожування, а тих, які займаються сушінням продукції, – ні одного”.

  Обладнання для сушіння продукції в кооперативі «Як бджола» оснащене двома сушильними камерами. Максимальна потужність устаткування – близько 8 т свіжих ягід.

  “Основний обсяг сушеної продукції, а переважно це оптові партії, ми реалізовуємо на зовнішніх ринках, але плануємо вийти і на ринок України. Цього року зробили поки що лише тестові партії. Наша основна ціль – щоб українці були здоровими, а сушені ягоди, з яких можна зробити чай, – це надзвичайно корисно”, – вважає співзасновник кооперативу Олег Бачинський.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: