На Бущині та Бродівщині привітали працівників сільського господарства України

Напередодні Дня працівників сільського господарства кращих фахівців галузі аграрії Бущини та Бродівщини відзначено Подяками.

  З професійним святом аграріїв привітав заступник голови Золочівської РДА Богдан Гринишин. Він наголосив, що відзначення Дня працівників сільського господарства – це  визнання державою звитяжної праці на благо України, свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край та забезпечують стабільне зростання агропромислового комплексу країни.

   Серед них – представники Золочівщини, в тому числі від Бущини та Бродівщини. Заступник голови райдержадміністації Богдан Гринишин спільно із заступником Буського міського голови Олегом Ковалем вручили Подяки керівникам аграрної галузі Бущини:

БРОВКО Миколі Вікторовичу – ФГ «УСПІХ-АГРО»;

ПРИСТАВСЬКОМУ Ігорю ВолодимировичуФГ «ГАЛИЧ-УРОЖАЙ»;

ЗРОБОК Василю ДмитровичуФГ «СОКОЛІВКА»

   Також Подяки отримали представники аграрної галузі Бродівщини:

СТАХ Петро Дмитрович директор сільськогосподарського переробного підприємства ТзОВ «Рута»;

МИСАК Іван Тимофійовичголова сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. В.Стефаника.

   Їх вручили заступник голови РДА Богдан Гринишин спільно з провідним інспектором відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Володимиром Адамцем.

   Богдан Гринишин подякував керівникам та працівникам підприємств за самовіддачу та віру у спільний успіх і побажав усім міцного здоров’я, життєвої енергії, сил та успіхів у втіленні амбітних планів.

Нагадаємо, традиційно кожного року в третю неділю листопада аграрії та фахівці галузі відзначають своє професійне свято – День працівників сільського господарства України.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: