Конкурсна комісія обрала нового директора Красненської школи №2

Вчора, 19 листопада, відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Красненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2.

На конкурс подались двоє кандидатів – директор Сторонибабської школи Борис Мартиняк та педагог Красненської школи №2 Ірина Волос.

  Члени комісії перевіряли конкурсантів на знання законодавства про освіту, вирішення ситуативного завдання та презентацію перспективного плану розвитку школи на 2 роки.

   За результатами усіх випробувань, конкурсна комісія оголосила Ірину Волос переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади керівника Красненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 та рекомендує відділу освіти укласти з нею контракт терміном на 2 роки.

   Протокол засідання комісії та відеозапис проведення конкурсу в понеділок будуть оприлюденені на сайті Красненської селищної ради.

ДОВІДКА: Волос Ірина Володимирівна, 1987 р.н., народилась в с.Петричі. Навчалась у Петричівській НСШ, яку успішно закінчила у 2002 році. У період 2002-2006 рр. навчалась у Бродівському педагогічному коледжі ім.Маркіяна Шашкевича. Здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, керівника дитячого хореографічного колективу. З 2006 по 2012 рр. навчалась у Львівському національному університеті ім.І.Франка, здобувши повну вищу освіта за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування». Продовжуючи навчання працювала у Розворянській основній школі. У період 2007-2008 рр. займалась активною громадською діяльністю, співпрацювала з народним депутатом України, що допомогло отримати великий досвід у написанні проєктів для залучення державних коштів для закладів освіти. Впродовж 2009 рку працювала у середній школі с.Плугів, с.Підлипці. В період з 2009 по 2013 рр. – вчитель початкових класів Перегноївської школи. З 2013 року працює вчителем початкових класів Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. У 2016-2018 рр. продовжила навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім.І.Франка. Здобула кваліфікацію «організатор початкової освіти. Вчитель початкової школи. У 2019-2020 рр. – голова профспілкового комітету Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: