На Бущині планують демонтувати пам’ятки та символіки комуністичного режиму

Виконавчий комітет Буської міської ради прийняв рішення про демонтаж пам’яток, символіки, зображень та іншої атрибутики колишнього комуністичного тоталітарного режиму та країни-агресора на території нашої громади.

  Зокрема, демонтажу підлягають: залізобетонна колона із зображенням голови радянського (російського) воїна та елементи символіки на плиті перед колоною, що є частинами монументу загиблим радянським воїнам на дільниці кладовища в м.Буськ по вул. Є.Петрушевича; скульптура воїна радянської армії на території кладовища в с.Новий Милятин по вул. Центральна; скульптура воїна радянської армії в с.Тур’я по вул. Центральна; скульптура воїна радянської армії в с.Гутисько-Тур’янське по вул. Центральна.

  Зазначені елементи та скульптури перебувають у незадовільному технічному стані та втратили предмет охорони пам’яток історії місцевого значення.

  Роботи з демонтажу проводитиме Буське міське комунальне підприємство.

  Також у селищі Красне планують провести демонтаж пам’ятника Невідомому солдату та перейменувати в громаді низку вулиць, що носять назви комуністичних ідеологів.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: