Курси української мови та допомога ВПО: як працюють заклади освіти Золочівщини

У контексті повномасштабної війни освітня галузь зустрілася з багатьма новими викликами. Організація освітнього процесу зазнала значного корегування, аби адаптуватися до складних реалій сьогодення.

  Як інформують у райдержадміністрації, на Золочівщині у всіх освітніх закладах з відновленням навчання запроваджено дистанційну форму здобуття знань. Організовано доступ учнів до онлайн ресурсів, насамперед Всеукраїнської школи онлайн, регіональних та власних онлайн платформ закладів освіти. До освітніх послуг активно залучаються діти з числа внутрішньопереміщених осіб.

  Усі охочі з інших регіонів країни можуть взяти участь у курсах вивчення української мови, зокрема, такі послуги активно впроваджує Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників та заклади освітньої мережі району.

  На сьогоднішній день у районі частково відновили роботу дошкільних закладів та закладів позашкільної освіти – спортивних, містецьких шкіл та різноманітних гуртків.

  Окрім того, освітяни Золочівщини активно долучаються до волонтерського руху. Педагогічні працівники організовують збір коштів для допомоги ЗСУ, активно займаються приготуванням їжі, консервації та іншої продукції для фронту і людей, які знайшли прихисток на теренах району.

   Також слід зазначити, що на базі освітніх закладів на Золочівщині розселили 944 особи, які внаслідок агресії росії евакуювалися з місця постійного проживання. Таким людям при сприянні територіальних громад організовано харчування, забезпечення одягом та засобами першої необхідності.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: