Надбужанський фермер Микола Бровко отримав Подяку від Львівської ОДА

З нагоди Дня фермера директор фермерського господарства “УСПІХ-АГРО” Микола Бровко (Буська ТГ) отримав Подяку від голови Львівської ОДА М.Козицького за вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу.

  Від Бущини у складі делегації на відзначенні заходу Дня фермера були заступник голови Золочівської РДА Богдан Гринишин, заступник Буського міського голови Олег Коваль, фермер, депутат Буської міської ради Микола Бровко, фермер з с.Бортків Володимир Магера, начальник відділу земельних відносин та екології Красненської селищної ради Любомир Троць.

   Під час зустрічі відзначили фермерські господарства та висловили подяку аграріям за невтомну працю та особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, за постійну увагу до потреб закладів медицини, освіти, культури області.

   Як інформують у райдержадміністрації, Микола Бровко більше 15 років займається фермерство разом із своїми синами Юрієм, Віктором та Андрієм. Очолюване ним господарство займається вирощуванням зернових, технічних культур та овочівництвом. За останні роки ФГ «УСПІХ АГРО» стало справді успішним, постійно демонструє позитивну динаміку врожаїв та активно розвивається. Цьогоріч, розуміючи нагальну потребу збільшення посівних площ, господарству вдалося додатково засіяти понад 150 га. сільгоспкультур, попередньо підготувавши заліснені та закорчовані площі до обробітку.

  Окрім фермерства Микола Бровко, якому громада довірила депутатський мандат Буської міської ради, займає активну громадську позицію у вирішенні соціально-економічних питань регіону. Неодноразово надавав допомогу у ремонті доріг, співфінансував різноманітні проєкти та ініціативи громади. З початком війни активний учасник волонтерського руху з допомоги Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам.

Поділитись у соцмережах: