У Буську відзначили святково День батька

Сьогодні, недільної днини, у сверику на площі Ринок, за підтримки Буської міської ради відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Дня батька.

  Сотні міщан та гостей, які прийшли на свято цієї літньої днини, вшанували мудру, сильну, віддану людину, а тепер і воїна, яким є “батько”. Це слово завжди дає впевненість у тому, що тебе підтримають і зрозуміють, захистять і протягнуть руку, розважливо дадуть пораду і допоможуть.

  На імпровізованій сцені біля пам’ятника Ангелу-Хоронителю міста юні вокалісти, інструментальні та вокальні ансамблі, танцювальні колективи створили справжнє феєричне свято для своїх улюблених татусів, за що отримували щирі оплески учасників акції, подарунки від організаторів і вдячні слова від своїх батьків, яких люблять понад усе.

  Поряд кожен охочий з дітей мав нагоду намалювати на папері свого тата, зробити фото з батьками на згадку у фотозонах, весело провести час на дитячому майданчику.

  Зазначимо, що організаторами сьогоднішнього мистецького дійства стали працівники культури Буського міського народного дому відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.

  Вела захід методист МНД Оксана Піджарко.

Поділитись у соцмережах: