На Бущині шукають житло для переселенців, що мешкають у школах

Нове тимчасове житло планують шукати до 1 серпня. 

  Про це повідомив очільник обласного управління освіти Олег Паска. 

  У Міносвіти кажуть, що відповідальними за підготовку навчальних закладів до навчального року є голови військових адміністрацій.

   “Що стосується розміщення людей. Початок навчального процесу, буде узгоджений з головами ОВА. Ми знайдемо консенсус у цьому питанні. Навчальний процес розпочнеться в школах там, де це дозволяє ситуація”, — каже заступник міністра освіти України Андрій Вітренко.

   За словами обласного департаменту освіти і науки Олега Паски, основна умова, аби на Львівщині розпочався навчальний рік – знайти житло для понад двадцяти тисяч внутрішньо переміщених людей.

   “Домовились так, що вони в селах та в містечках шукають порожні будинки, а також шукають школи, народні доми, переобладнують їх під житлові умови, і пропонують переселитись внутрішньо переміщеним людям”, — каже директор обласного департаменту освіти і науки Олег Паска.

    У Львівській ОВА планують знайти нове помешкання переселенцям до першого серпня, а тоді розпочати підготовку до навчального року. Загалом на Бущині в комунальних установах проживає понад 300 осіб.

Поділитись у соцмережах: