У Красненській ТГ відновлюють роботу дитячих садочків

На території Красненської ТГ з наступного тижня відновлюють роботу більшості дитячих садочків.

   Таке рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Красненської селищної ради після обстеження комісією закладів дошкільної освіти на відповідність вимогам законодавства, враховуючи запровадження в Україні воєнного стану.

   Отже, ЗДО «Барвінок» (с.Андріївка) відновлює діяльність з 18 липня; ЗДО «Малюк» (смт.Красне-2) з 18 липня; ЗДО «Курочка ряба» (с.Сторонибаби) – з 20 липня; ЗДО «Калинонька» (смт.Красне) з 25 липня 2022 року.

  Що стосується інших двох садочків, то наразі з тих чи інших причин, вони не включені у цей перелік, проте дозвіл і на їх роботу буде наданий після виконання відповідних вимог, над чим на даний час ведеться робота.

   Окрім цього, виконком затвердив актуальну на даний час місцеву цільову програму «Приведення захисних споруд цивільного захисту, протирадіаційних укриттів (ПРУ) у готовність до укриття населення на 2022-2025 роки». Загальний фінансовий обсяг програми 600 тис. грн. На даний час уже віднайшли 100 тис.грн.

  Нагадаємо, на сьогодні у Буській ТГ вже відновлено роботу чотирьох садочків, з наступного тижня планують відновити ще двох. 

Поділитись у соцмережах: