Виробництво розетків, вимикачів, недорогих велосипедів, – як релоковані підприємства «оселились» у Хотині на Буковині

Місто Хотин Чернівецької області став другою домівкою для релокованих в умовах війни підприємств. Тут вже прийняли до семи підприємств, два найбільших із них – «Velo Trade»  та «LXL Україна». Майже 90% релокованих підприємств із Харкова, який щодня перебуває під обстрілами росіян.

   Підприємство «Velo Trade» спеціалізується на виробництві велосипедів, планує тут побудувати в індустріальному парку завод, який дозволить створити до 250 робочих місць. Наразі частину обладнання (інша частина постраждала внаслідок ракетного удару), працівників, готову продукцію евакуювали і до Хотина, і до міста Борщів, що на Тернопільщині. Там триває монтаж уцілілого обладнання. Вигідні умови для компанії запропонували у Хотині. З майже двох сотень працівників сюди переїхало близько 60, решта – в процесі переїзду. Їм запропонували безплатно посилитись в комунальних закладах громади (сплачують лише комунальні послуги), влаштувати дітей у місцеві садочки та школу, допомогли оформити декларації з лікарями. Зараз у Хотині на пільгових умовах компанія Velotrade орендує 6 тисяч метрів квадратних.

  Як розповів виконавчий директор «Velo Trade» Микита Ткаченко, попит на велосипеди через війну суттєво впав, адже значна частина потенційних клієнтів виїхала. До війни продукцію продавали в усіх регіонах, були замовлення із Польщі та інших країн. Тепер коли компанія переїхала ближче до кордонів Молдови,  Румунії планують збільшити обсяги експорту. У штат також залучили працівників з числа місцевих мешканців. Середня зарплата – від 13 тис грн. Вартість найдешевшого велосипеда – 5 тис грн., найдорожчий – електровелосипед у розмірі 70 тис.грн.

  Ще одне релоковане підприємство з Харкова – це «LXL Україна», що займається виробництвом розетків та вимикачів. Ця компанія розпочала свою 20-річну давню історію з імпорту електрофурнітур, а згодом розпочали власне виробництво.

Олександр Грінчук працює менеджером та керівником компанії, зізнається, що коли розпочалась війна не було розуміння, як далі працюватиме підприємство. Але невдовзі була створена державна програма релокації бізнесу, підприємство подало заявку. Зразу розглядали варіант перенести бізнес до західних областей, які ближче до кордонів ЄС.

  Першими зателефонували з Хотина, який має прекрасне географічне місце розташування у 60 км від кордону із ЄС, там запропонували декілька приміщень для розміщення підприємства. Оглянувши їх було вирішено розпочати відновлювати виробництво. Допомогли в рамках програми релокації бізнесу «Укрзалізниця», яке перевезла обладнання та нереалізовану готову продукцію, що залишалась у Харкові.

  «Зараз виробництво налагодили і активно працюємо, – каже Олександр Грінчук. – За день один працівник може виготовити від 300 до 500 вилок та до 300 розеток, але продуктивність з часом буде рости, оскільки плануємо запровадити конвеєрне виробництво. Найбільшими клієнтами компанії є відомі мережі торговельних центрів України. Також підприємство працює над виробництвом внутрішньої серії розетків із заземленням на кераміці».

   Якраз ці два найбільших підприємства на сьогодні вже працюють над розробкою проєкту будівництва своїх потужностей на території індустріального парку «Хотин Invest», який, нещодавно, був офіційно зареєстрованим Кабміном.

   Під час зустрічі з журналістами Хотинський міський голова Андрій Дранчук наголосив, що для їхньої громади важливо, щоб підприємствам було комфортно, аби місцеві люди були забезпечені роботою, а податок залишався в громаді. ПДФО – це основний податок, який наповнює бюджет громади.

Роман МАТВІЮК, фото автора

Матеріал підготовлений за сприяння Харківського пресклубу в рамках проекту «Реформи в Україні очима журналістів регіональних медіа», реалізованого за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Поділитись у соцмережах: