Дві вихованки Буської гімназії набрали по 600 балів з мультипредметного тесту

Випускниці Буського ЗЗСО-гімназії ім.Євгена Петрушевича Христина Процик та Ярина Швагуляк склали три предмети національного мультипредметного тесту на максимальні 600 балів.

   Про це Буському медіа порталу розповіла директор Буського ЗЗСО-гімназії ім.Євгена Петрушевича при Львівському НУ ім.Ів.Франка Буської міської ради Ольга Антонишин.

   «Наші випусники завжди показують високі результати, окрім Христини та Ярини, ще двоє наших вихованців – Анна Кравчук та Денис Волошин з двох предметів набрали 400 балів». Вони ще й стали стипендіатами Премії Дмитра Куп’яка», – зазначила Ольга Антонишин.

   Як розповіла Лариса Середяк, керівниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, підсумковий тест в електронному форматі в Україні провели вперше. Всього відбулось 20 сесій, тривали вони 10 днів поспіль. Тільки у Львівській області щодня у мультитесті брало участь 16 тисяч учасників. 

   «Кожен учасник складав 3 предмети протягом 120 хвилин у програмі, яку розробили за 3 місяці. Працювали найкращі провайдери та Львівобленерго, щоб не було проблем зі світлом. Від травня ми відбирали заклади освіти, де є комп’ютери з тими параметрами, які потрібні для швидкісної роботи. Щоб всі працювали в рівних умовах», – наголосила Лариса Середяк.

  За її словами, департамент освіти потурбувався про те, щоб в кожному навчальному закладі були укриття. Сирени лунали кілька разів і частково затримували процес, однак це не завадило провести тести відповідно до вимог.

Поділитись у соцмережах: