На Золочівщину із постраждалих від війни регіонів переїхали три підприємства

По програмі релокації в громади Золочівщини переїхало три підприємства.

   Про це Буському медіа порталу повідомив заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин.

  «Одне підприємство з Харкова, яке займається виробництвом та сортуванням фіточаю, переїхало до Підкаменя, – каже Богдан Гринишин. – Раніше на підприємстві працювало 60 людей, на даний час 10 осіб. Друге підприємство з Київської області переїхало до Золочева, яке здійснює інженерний супровід, монтаж та наладку приладів обліку (паливо, спирт, пропан та інше). Третє підприємство, що займається виробництвом снеків переїхало з Київської області до Бродів».

   Крім того, за словами заступника начальника РВА, ведуться перемовини, щодо переїзду ще двох підприємств, зокрема, з міста Дніпра, яке планує переїхати до Бродів (наразі мають там склад зберігання продукції) підприємство з виробництва взуття, а друге підприємство з Миколаївської області, що займається ремонтом і технічним обслуговуванням техніки, виробництвом тракторів, розглядає можливість відновити діяльність у Золочеві.

   Варто нагадати, що на початку березня уряд України запустив програму релокації бізнесу – допомоги підприємства виїхати в більш безпечні регіони України. Учасником програми може бути будь-яке підприємство, подавши заявку на сайті «Прозорро.Продажі».

    Перевезення здійснюють безкоштовно «Укрзалізниця» та «Укрпошта», яка відповідає за підвезення обладнання, а також забезпечує оперативне проходження блокпостів, оформлює транспортні накладні.

Поділитись у соцмережах: