Сесія селищної ради в умовах воєнного стану: зміни до бюджету та різні програми

Днями відбулося чергове засідання 21-ї сесії Красненської селищної ради восьмого скликання, яке провів селищний голова Роман Фурда. В умовах війни обранці продовжують розглядати надважливі питання. На порядку денному депутати розглянули та прийняли рішення з 42 різних питань. Загалом участь у роботі сесії взяли 15 депутатів селищної ради.

   Зокрема, під час сесії затвердили низку рішень виконавчого комітету, прийняли програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин; Місцеву програму інформатизації «Цифрова Красненська територіальна громада» на 2022-2024 роки. Затверджено Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти, внесено зміни в Комплексну програму розвитку первинної та вторинної медико-санітарної допомоги (підтримка КНП «Красненська міська лікарня»; затверджено Порядок виявлення обліку та набуття у комунальну власність ТГ майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна; внесено зміни до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду без проведення аукціону.

  Окрім цього, депутати внесли зміни та доповнення до показників селищного бюджету на 2022 рік, а саме виділи кошти на

  • 21 тис грн. для придбання вікон та дверей Народному дому с.Скнилів;
  • 25 тис.грн – для придбання освітлювальних приладів та будматеріалів для Народного дому смт.Красне;
  • 31 тис.80 грн – для придбання насоса центробіжного з комплектуючими для облаштування місць перебування ВПО;
  • 36 тис. грн. – для придбання лічильників для шкіл;
  • 10 тис грн. – на оплату послуг з вивезення ТПВ з закладів дошкільної освіти;
  • 20 тис грн на облаштування тривожної сигналізації з передавання тривожних сповіщень у ЗЗСО у кількості трьох штук;
  • 10 тис грн – для проведення ремонту та утримання в належному стані зовнішнього вуличного протипожежного водопостачання

  А також 1 млн. 500 тис грн. – на оплату праці працівників КНП «Красненська МЛ», про що було схвалено зміни до Комплексної програми розвитку первинної та вторинної медико-санітарної допомоги (підтримка КНП «Красненска МЛ») на 2022-2023 роки.

  Також депутати розглянули низку земельних питань. З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення. З ними можна буде ознайомитися на офіційному сайті селищної ради.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: