Віялові відключення на Бущині: невдовзі оприлюднять графіки

Від ранку на території Львівської області запровадили вимушені відключення. Причина обмежень – загроза дисбалансу між споживанням та генерацією електроенергії. Тобто, споживання в енергосистемі країни наближається до рівня вищого за рівень виробітку електроенергії в ній.

   Станом на зараз Львівобленерго формує та готує до оприлюднення графіки відключень на найближчі дні, щоб ви могли планувати свій час. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Максим Козицький.
   Львівська обласна державна адміністрація активно комунікує з фахівцями Західного Територіального управління обслуговування мережі НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo та «Львівобленерго», щоб тривалість відключень не перевищувала 4 години. Дякую усім спеціалістам, які цілодобово працюють над забезпеченням населення та промислових споживачів електроенергією.
  Важливо розуміти, що в Україні є одна енергосистема і Львівщина є її частиною. Відтак, чи буде баланс у споживанні та генеруванні електроенергії залежить від усіх областей нашої держави. Кожен з нас може зробити свій вклад у зміцнення енергосистеми держави.
  Для цього сьогодні і щодня слід дотримуватися таких правил:
Раціонально використовуйте електроенергію. Вимкніть усі прилади, якими зараз не користуєтесь. Максимально обмежте використання електроенергії у пікові години навантаження на енергосистему – з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.
Суб’єктам господарювання: вимкніть рекламу, підсвітки та зовнішнє освітлення після завершення робочого часу і упродовж комендантської години.
– Якщо є така можливість, підприємствам слід частково перейти на роботу в нічний час.
   Україна та українці демонструють свою стійкість щодня. Уже понад 8 місяців великої війни. З гідністю та в єдності подолаємо і цей виклик. Ворог може тимчасово залишити нас без електроенергії, але він вже ніколи не вийде з тієї темряви, в яку сам себе занурив.
Advertisement
Поділитись у соцмережах: