Голова Буської РДА оголосив переможців районного фотоконкурсу «Селфі з мамою»

З нагоди Міжнародного свята Дня Матері, голова Буської районної державної адміністрації Олег Коваль, оголосив у себе на сторінці в соцмережі Facebook фотоконкурс «Селфі з мамою». Участь у ньому взяли понад дві сотні бущан, які надіслали найкращі світлини зі своїми матусями.

«Хочу щиро подякувати кожному, хто долучився до фотоконкурсу «Селфі з мамою» присвяченого відзначенню Дня Матері, – каже голова Буської РДА Олег Коваль. –  Адже мама є головною людиною в житті кожного. Хтось сьогодні є мамою, хтось буде мамою в майбутньому, хтось є мамою двічі – це наші бабусі, а хтось і тричі – наші прабабусі. Тож не забуваймо частіше телефонувати і провідувати наших найдорожчих, а ще дякувати кожній мамі за подароване життя, за їх любов, турботу, терпіння та розуміння. Дивлячись на всі фото, на душі стає тепло і радісно. Вважаю, що переможцем є кожен, бо завжди приємно переглядати свої фото і пригадати щасливі моменти, коли вони були зроблені».

За результатами виконаних умов фотоконкурсу були оголошені відповідні переможці. Свої подарунки від голови Буської РДА отримають:

                                                                 ✅Світлана Тимців;

Юля Вовк-Боднар;

Оксана Особа;

Іванка Кучинська;

Іра Галан.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: