У місті Буськ зафіксований перший лабораторний випадок на COVID-19

Станом на 15 год 17 травня у місті Буську зафіксований перший лабораторний випадок захворювання на COVID-19.

Про це проінформував керівник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

«Маємо перший випадок захворювання на коронавірус у місті Буськ. Чоловік 1996 р.н. здав ПЛР-тест 8 травня, а сьогодні стало відомо про позитивний результат. Цей чоловік є контактною особою із підозрілим випадком, що раніше був зафіксований у Буську. Коло його контактних осіб встановлюється. Чоловік перебуває на самоізоляції», – розповів Богдан Гринишин.

Нагадаємо, востаннє були зафіксовані випадки коронавірусної інфекції 15 травня в Буському районі. На той час було виявлено 21 випадків, із них 18 у мешканців села Задвір’я та в 3-х зі села Полоничі. Тепер офіційно 22 випадки.

Варто зауважити, що стан здоров’я кожної людини — це частина її приватного життя. І захворювання на коронавірус COVID-19 не є винятком. В усьому світі захищається право людей на приватність і не допускається необґрунтованого втручання посторонніх у приватне життя, у тому числі, що стосується здоров’я людини. Тому прізвище, імена і адреси проживання хворих не публікуються і не розголошуються, згідно чинного законодавства.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: