Голова Буської РДА має нового заступника

Сьогодні, 01 червня, відбулося офіційне представлення перед працівникама Буської РДА нового заступника голови районної державної адміністрації.

Ним став Дума Тарас Зіновійович, який куруватиме у районі питання гуманітарної сфери, соціального захисту, зайнятості, пенсійного забезпечення, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та ін.

Вітаючи свого нового заступника з призначенням, очільник району Олег Коваль побажав Тарасу Думі успіхів, натхнення та плідної праці на новій посаді, висловив впевненість, що фаховість, попередній досвід роботи в органах влади, дасть максимально позитивний результат у реалізації поставлених перед ним завдань.

До привітань приєднався голова районної ради Богдан Глова, який закликав нового заступника голови РДА до тісної співпраці з депутатським корпусом, керівництвом районної ради.

Вже сьогодні, 01 червня, новий заступник голови РДА приступить до виконання своїх посадових обов’язків, – повідомляють у пресслужбі райдержадміністрації.

Відомо, що Дума Тарас Зіновійович народився та проживає у с.Задвір’я. Має вищу освіту. У 1999 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність – автоматизоване управління технологічними процесами, кваліфікація – інженер з автоматизації. Стаж державної служби більше 15 років. Попередня посада в органах влади – голова Задвір’янської сільської ради.

Нагадаємо, 18 березня був представлений перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: