Як у Буську відзначили Міжнародний день захисту дітей (фото)

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Цьогоріч, через карантинні обмеження відзначення відбулося не як завжди, але керівництво району все таки подарувало малечі невеличке свято.

У Буську дитячу бібліотеку святково прикрашену синьо-жовтими кульками, завітали вихованці ДБСТ, якими опікуються Олег та Оксана Сороки. Тато з мамою та їхні дітки – Сніжана, Василина, Домініка-Вікторія, Софія-Іванка, Марія-Інеса, Діана, Арсен-Володимир – одягли чудові українські вишиванки і від цього у бібліотеці стало ще святковіше.

У читальному залі на дітей очікував сюрприз – майстер-клас від художниці – мисткині Лілії Андрєєвої: були розмальовки фрагментів українських народних казок, виготовлення паперових фігурок методом орігамі. Діти відгадували героїв казок, запускали виготовлені власноруч паперові літачки, слухали казки. До активного мастер-класу долучились представники влади – голова Буської РДА Олег Коваль, голова Буської районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Богдан Гринишин та заступник голови РДА Тарас Дума.

Олег Коваль приєднався до дитячого мастер-класу і спільно з дітками забарвлював розмальовки. Вітаючи дітей та їх опікунів зі святом, він зауважив, що у нашій країні чужих дітей не буває. І як добре, що є такі люди, як родина Оксани та Олега Сорок, котрі вміють дарувати щастя родинного тепла. Саме тому, на останній сесії Буської районної ради, на потреби ДБСТ виділили 49 тис.грн.

У такий святковий день радо відчинили двері і педагоги Буського БДЮТ для дітвори міста. Гостинно запросили до цієї казкової установи сім’ю Петра і Жанни Горошків з дитячого будинку сімейного типу м. Буська.

Педагоги Буського БДЮТ підготували для дітей змістовну розважальну програму.У колі знайомства, яке організувала Василина Петришин, разом з дітьми брали участь очільники району та всі дорослі.

До іншої зали запросила на майстер-клас Наталія Тхір, де разом виготовляли аплікацію “Домашній улюбленець”. Катерина Гачкевич запросила усіх творити квіткову галявину “Ромашкове бажання”.

І на завершення Марія Камінська і Наталя Шишка підготувала виставу “Рукавичка”, де діти і дорослі були не лише глядачами, а й учасниками дійства, музична скринька відкрила дітям святковий настрій вивченою новою пісенькою.

Закінчилося святкування сюрпризом для гостей. Оксана Грицай запросила присутніх до імпровізованого дитячого кафе “Солодка бджілка” на святковий стіл.

Відзначимо, що не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. За останні роки ситуація із захистом дітей в Україні ускладнилася  і головними причинами цього стали анексія Криму і збройний конфлікт на Сході України. Діти, які проживають в цих регіонах, піддаються постійній небезпеці.

Фото Людмили Ціхоцької

Advertisement
Поділитись у соцмережах: