У селі Задвір’я – новий випадок на COVID-19

Станом на вечір 2 червня у Буському районі зафіксовано 29 випадків захворювання на COVID-19: з них десять осіб одужало.

Як проінформував керівник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, сьогодні надвечір стало відомо про підтверджений лабораторний випадок захворювання у мешканця села Задвір’я, 1979 р.н., що працює лікарем у місті Львів.

«Чоловік здав ПЛР-тест 19 травня, а сьогодні стало відомо про позитивний результат. Особа перебуває на самоізоляції», – повідомив Богдан Гринишин.

Загалом у Буському районі з 29 одужало 10 осіб, усі мешканці села Задвір’я.

Нагадаємо, востаннє у Буському районі було зафіксовано випадки на COVID-19 22 травня: хворобу виявили у мешканців м.Буськ (1952 р.н.) та с.Полоничі (1968 р.н.).

Варто зауважити, що стан здоров’я кожної людини — це частина її приватного життя. І захворювання на коронавірус COVID-19 не є винятком. В усьому світі захищається право людей на приватність і не допускається необґрунтованого втручання посторонніх у приватне життя, у тому числі, що стосується здоров’я людини. Тому прізвище, імена і адреси проживання хворих не публікуються і не розголошуються, згідно чинного законодавства.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: