Буська районна лікарня готується приймати хворих на COVID-19

У Буській центральній районній лікарні розпочалась підготовка до ймовірного прийому хворих на коронавірус. За вивченням досвіду медики вирішили до Кам’янка-Бузької ЦРЛ, де вже більше місяця тамтешні їхні колеги займаються лікуванням хворих на COVID-19.

Де будуть лікувати людей, хворих на коронавірус у Буській ЦРЛ, про підготовку медкладу до прийняття інфікованих хворих, ми розпитали сьогодні у заступниці керівника КНП «Буська центральна районна лікарня» Анни МІХНЕВИЧ:

– Ми почали готуватись, але це питання не одного дня. Нас офіційно ще з області не довели до відома, але знаємо зі ЗМІ про таке рішення обласної комісії ТЕБ і НС. Сьогодні вирушили за вивченням досвідом та консультаціями до сусідної Кам’янка-Бузької районної лікарні, яка займається лікуванням пацієнтами з підозрою та хворих на COVID-19. Після цього будемо приймати рішення. Скоріш за все, що хворих будемо приймати у інфекційному відділенні с.Ріпнів.

На вчорашньому районному позачерговому засіданні ТЕБ і НС обговорювалось питання, де могла б районна лікарня приймати хворих на COVID. Йшлось про те, що інфекційне відділення в Ріпнові знаходиться без реанімації, а в Буській ЦРЛ відсутнє інфекційне відділення. Також тривають ремонти операційного та приймального відділення.

Поки що вивчається питання щодо додаткового фінансування у разі приймання Буською ЦРЛ хворих на коронавірусну інфекцію. Як тільки будуть розраховані цифри, з резервного фонду планують виділити кошти.

До речі, в Кам’янка-Бузькій центральній районній лікарні для хворих на коронавірус людей, або тих, у кого є підозра виділили три поверхи. Загалом лікарня була спочатку розрахована на 30 людей, але нещодавно розширилась до 50.

Нагадаємо, 22 червня стало відомо, що в області прийняли рішення, що Буська центральна районна лікарня прийматиме хворих на коронавірус людей, або тих, у кого є підозра. 

Advertisement
Поділитись у соцмережах: