У Буську традиційно відкрили благодійну Резиденцію Святого Миколая

В рамках акції «Допоможи Святому Миколаю! Подаруй дитині свято!» на декілька днів місцеве дитяче кафе «Starkids» у Буську, перевтілився у справжню зимову країну мрій з різньокольоровими іграшками, казковими персонажами, новорічними декораціями. Тут можна із захопленням розглядати Резиденцію, фотографуються з Святим Миколаєм та брати участь у різних акціях.

  Вже четвертий рік поспіль у Буську відкриває свої двері Резиденція Святого Миколая. Організатори щоразу урізноманітнюють програму і намагаються додати щось нове та цікаве. Відчути новорічну атмосферу та поспілкуватись зі Святим Миколаєм завітали його помічники міський голова Буська Ростислав Сліпець, голова Буської районної ради Богдан Глова, його заступник Роман Фурда. Згодом завітала і заступник голови Буської РДА Тетяна Сай.

   На зустріч із Чудотворцем першими завітали школярі Буської школи №2. Малеча охоче розказувала вірші, співала, за що отримували солодкі гостинці.

   За словами одного із організаторів акції Назара Михайлюка, акція «Допоможи Святому Миколаю! Подаруй дитині свято!» приурочена допомогти батькам деяких дітей, які не мають можливості навіть задовольнити базові потреби своїх дітей, придбати для них подарунки. Цьогорічна акція також має за мету зібрати кошти для 4-річної дівчинки з села Андріївка (Мармузовичі), яка потребує фінансової допомоги для лікування.

  «Напередодні дня Святого Миколая, ми їздимо по району із Миколаєм та розвозимо солодкі подарунки потребуючим діткам, – розповідає Назар Михайлюк. – На цьогорічну допомогу проведенню акції відкликались чимало надбужанських підприємців, а також голова Буської міської ради Ростислав Сліпець, голова Буської районної ради Богдан Глова, представники райдержадміністрації. У нашій відкритій Резиденції Святого Миколая може завітати кожна дитина і розказати віршик, за що отримати від Миколая солодкі презенти. Працює тут й арт-face, де дітки можуть абсолютно безкоштовно приходити із батьками, щоб розмальовувати різні малюнки та свої обличчя».

  Голова Буської районної ради за підтримки Богдана Козака передав на проведення акції 20 пакунків солодощів. Також, напередодні свята Миколая солодкі гостинці отримають вихованці дитячого будинку «Добре серце», що у селі Новий Милятин.

  Варто відзначити, що організаторами цьогорічної акції виступили громадський активіст Назар Михайлюк та Микола Сенькевич. До речі, останній і виступає у ролі Святого Миколая.
  Отож, Святий Миколай чекає на нас у своїй Резиденції, що у дитячому кафе «STARKIDS», за адресою м.Буськ, вулиця Шкільна, 2. Акція триватиме 16,17,18 та 19 грудня з 11.00 до 19.00 години.

фото: Роман МАТВІЮК

Advertisement
Поділитись у соцмережах: