Депутати Красненської селищної ради затвердили Програму розвитку ПЛАСТУ

На черговому пленарному засіданні сесії Красненської селищної ради депутати затвердили Програму розвитку пластового руху Національної скаутської організації України, станиці Красне на 2021-2025 роки.

Як йдеться в програмі, пріоритетні напрями діяльності передбачають часткове вирішення проблем молоді, забезпечує духовний, патріотичний, культурний та фізичний розвиток молоді, сприяє долати негативні явища у молодіжному середовищі.

Реалізація програми забезпечить проведення традиційних пластових заходів за фінансової підтримки територіальної громади, розширення мережі та покращення якості облаштування пластових приміщень (домівок) для діяльності гуртків у селах громадах, зміцнення та модернізація матеріально- технічної бази домівок станиці.

Станиця Красне Пласту- Національної Скаутської Організації України є однією з найбільших молодіжних організацій в районі. До станиці Красне належать: курінь ч.40 ім. Софії Караффи-Корбут, курінь ч. 63 ім. Івана Тиктора, підготовчі курені ім. Магдалини Чучман та Дмитра Куп’яка. Всього станиця налічує 146 учасники. Пластові гуртки діють в с.Задвір’я, с.Полтва, с.Полоничі, с.Петричі, с.Гумнисько, с.Переволочна, с.Топорів, с.Соколя, с.Побужани, в смт Красне та смт Олесько, м.Буськ. Основна діяльність направлена на національно-патріотичне, фізичне та духовне виховання дітей молоді віком 6-18 років. Сама праця в Пласті має чітко виражене соціальне спрямування.

Станиця Красне Пласту НСОУ створена 1996 році.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: