Львівська облрада продала центральну районну аптеку в Буську

Львівська облрада продала з аукціону приміщення центральної районної аптеки у Буську. Будівлю, площею 234 м2, купила фірма члена виконавчого комітету Львівської міськради, представника партії «Варта» Артема Хмиза.

  Про це інформує ZAXID.net

  На аукціон з продажу приміщення центральної районної аптеки у Буську, який відбувся на електронному майданчику «Прозорро.Продажі», зголосилися дві фірми. Початкова ціна лоту становила 940,8 тис. грн. Перемогла львівська фірма – ТзОВ «Сфера», запропонувавши ціну 1,75 млн грн. Цінова пропозиція «Сфери» лише на 1 грн перевищила пропозицію конкурента – буської фірми «Овотрейд-Захід».

  Відповідно до документів аукціону, приміщення центральної районної аптеки на вул. Парковій,2 у Буську має два поверхи та підвал, його загальна площа 234 м2. Будівля перебуває у задовільному стані. Це приміщення Львівська облрада додатково включила у перелік на приватизацію в липні цього року.

  За даними YouControl, ТзОВ «Сфера» зареєстроване у Львові 26 років тому. Його основним видом діяльності є ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення. Кінцеві бенефіціарні власники – член виконкому Львівської міськради Артем Хмиз, якого вважають одним із спонсорів партії «Варта», та громадянин Німеччини Андрій Білоган. Артем Хмиз також є співвласником мережі кондитерських «Майстерня карамелі» та власником «Корпорації Арт-Груп», яка займається вирощуванням ягід, горіхів та плодових дерев.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: