Стало відомо графік віялових відключень по Буській ТГ

Оприлюднено графік віялових відключень по Буській ТГ. Попередньо, цей графік запровадили до кінця тижня.

Отже, перша група: понеділок з 7-11 год; вівторок з 11-15 год.; середа з 15-19 год.; четвер з 19 по 23 год.;, п’ятниця з 7-11 год., субота з 11-15 год., неділя з 15-19 год.

Бажани Бажани, Шевченка,
Брахівка Довга, Кіпрани, Кругла, Смики, Шевченка,
Буськ Валова, Володимирівська, Гоголя, Довженка, Злуки, Івасюка, Княжа, Козацька, Колеси, Липнева, Львівська, Миколая, Наливайка, Обїздна, Польна, Проектна, Святого Миколая, Троянд, Трояндів,
Гаївське Зелена, Лісова,
Грабово Будиголош, Водаї, Зелена, Підлісся, Соснина, Центральна , Шевченка, Шкільна,
Гута Бойки, Гаївка, Кульонія , Міляновськи, Осичина,
Гутисько-Тур’янське Багнюки, Горбачі, Гутисько, Мартисі, Маслюки, Ментелеї, Петрики, Савули, Тараси, Центральна, Шевченка, Ярмоли,
Журатин Газова, Зелена, Л. Украінки, Нова, Шевченка,
Заболото Важаї, Чучмани,
Заводське Адамівська, Вишнева, Гаївська, Заводська, Центральна, Шашкевича, Шевченка, Шкільна,
Застав’є Івана Франка,
Йосипівка Київська, Львівська, Павлики, Покровська, Сидорі, Сидорська, Шевченка, Шкільна,
Кути Довга, Позасудки, Центральна, Шевченка,
Лабач Лабач,
Лісове Маслюки, Троці, Центральна, Шевченка,
Лісок Головна, Зелена, І. Франка, Шевченка,
Новосілки Головна, Зелена, Івана Франка, Перспективна, Шашкевича, Щорса,
Ожидів Б.Хмельницького, Бічна Заводська, Бічна Промислова, Бічна Шашкевича, Головна, Заводська, Залізнична, Лущанці, Львівська, Миру, Незалежності, Окружна, Пекарська, Промислова, Садова, Технічна, Шашкевича,
Олесько Замкова,
Соколівка Бічна Бродівська, Бродівська, Вірлів, Івана Франка, Кальби В,, Лабацька, Лабач, Нова, П.Мирного, Підзамче, Підсокіл, Сокіл, Сонячна, Шашкевича, Шевченка, Широка,
Старий Милятин Гребля, Шевченка,
Топорів Б.Хмельницького, Багно, Баші, Білостоцьки, Бішки, В.Івасюка, Важаї, Валова, Волосюки, Вузька, Горбачі, Града, Гризи, Дзенделюки, Журби, Заболото, Заріка, Застав, Івана Франка, Івасюка, Кметі , Ковальчуки, Краківська, Кутинськи, Леньків, Лісове, Лісові, Мандрики, Надрічна, Олійники, Остапії, Паркова, Пісок, Поле, Поповичі, Сарабуни, Сусли, Фільварки, Хітці, Церковна, Чигрі, Чучмани, Шарки, Шевченка, Шейгици, Шкільна, Шкрабаї, Юськевичі, Яцени,
Тур’я Горб, Завалії, Коло ставка, Лicовi, Нове село, Підстав, Синичів, центральна, Церковний кут, Шевченка, Яців Кут,
Чаниж Глиняна, Зелена, Лісова, Лугова, Семена Лісовця, Центральна, Шевченка, Шкільна,
Чішки Верб’я, Двори, Ковпин, Шевчека, Широка,
Янгелівка Київська, Шевченка,

Отже, друга група: понеділок з 11-15 год; вівторок з 15-19 год.; середа з 19-23 год.; четвер з 7-11 год.;, п’ятниця з 11-15 год., субота з 15-19 год., неділя з 19-23 год.

Боложинів Ів. Франка, Лісова, Нова, Першотравнева, Польна, Польова, Центральна, Шевченка,
Буськ Січових Стрільців,
Вербляни Будівельників, Затишна, Лесі Украінки, Нова,
Волиця І. Франка, Марощанка,
Гумниська Івана Франка, Лісова, Підпотічна, Солтиса, Сонячна, Центральна, Шашкевича, Шевченка,
Забрід
Закомар’я Бічна Головна, Головна, Замкнута, Польова, Шевченка,
Ланерівка Ланерівка, Польова,
Лісове Ів. Франка, Лісова, Лісові,
Ниви Затишна, Нова,
Новосілки
Ожидів Бічна Закомар”я, Бічна Львівська, Бічна Промислова, Бічна Шашкевича, Бічна Шевченка, Головна, Заводська, Закомар”я, Західна, Зелена, Колгоспна, Коротка, Крайня_, Львівська, Механізаторів, Миру, Нова, Промислова, Технічна, Шашкевича, Шевченка, Широка,
Підставки Зелена, Першотравнева, Центральна, Шевченка,
Побужани Волохи, Кужеля, Піджарки, Садова, Степана Купеля, Шевченка, Шкільна,
Соколівка
Соколя Забрід, Л.Українки, Лобаївщина, Франка, Шевченка,
Чучмани Зарічна, Незалежності, Сонячна, Центральна,
Яблунівка Бічна Шевченка, Бригадна, Ракетна, Сонячна, Шевченка ,

Отже, третя група: понеділок з 15-19 год; вівторок з 19-23 год.; середа з 7-11 год.; четвер з 11-15 год.;, п’ятниця з 15-19 год., субота з 19-23 год., неділя з 7-11 год.

Баймаки Баймацька, Шевченка,
Бачка Бачка, Шевченка,
Вербляни Нова,
Волуйки Букова, Грушева, Окружна, Центральна, Шевченка, Яблунева ,
Грабина Грабинська, Шевченка,
Гутисько-Тур’янське
Йосипівка Київська, Павлики,
Кудирявці Дунів, Зарічна, І. Франка, Л. Украінки, Шевченка,
Лісок Шевченка,
Новосілки Зелена, Івана Франка, Шашкевича,
Ожидів Бічна Промислова, Бічна Технічна, Бічна Шашкевича, Гагаріна, Головна, Довбуша, Колгоспна, Коротка, Лущанці, Окружна, Польова, Промислова, Садова, Технічна, Шашкевича, Шевченка,
Олесько 17 вересня, 17-го Вересня, Б.Хмельницького, Валова, Давидовича, Замкова, Зелена, Івана Франка, Йосипівка, Лесі Українки, Липина, Липнева, Передмістя, Петрушевича, Покрови, Просвіта, Радянська, Сагайдачного, Садова, Січових Стрільців, Степана Бандери, Труша, Циківська, Шашкевича, Шевченка,
Павлики Київська Бічна,
Переволочна 500-річчя, Гайова , Зелена, Лісова, Озерна, Пасічна, Польова, Шевченка, Шкільна,
Рижани Рижанська, Шевченка,
Соколівка Бічна Шевченка, Бродівська, Вірлів, Івана Франка, Нова, Південна, Шашкевича, Шевченка, Широка,
Стовпин Каштеляни, Лісова, Садова, Центральна, Чикали,
Теребежі Бригадна, Клубна, Олеська, Пасічна, Шевченка, Ярова ,
Тур’я Бачка,
Хватів Основна, Підгорою, Садова, Центральна, Шевченка,
Циків Довга, Садова, Шашкевича, Шевченка,
Advertisement
Поділитись у соцмережах: