Стало відомо графік віялових відключень по Красненській ТГ

Оприлюднено графік віялових відключень по Красненській ТГ. Попередньо, цей графік запровадили до кінця тижня/

Отже, перша група: понеділок з 7-11 год; вівторок з 11-15 год.; середа з 15-19 год.; четвер з 19 по 23 год.;, п’ятниця з 7-11 год., субота з 11-15 год., неділя з 15-19 год.

Андріївка Південна,
Бортків Бічна Медова, Головна, Зарічна-бічна, Заріччя, Зелена, Медова, Польова, Св.Яна,
Красне 16 Липня, Б.Хмельницького, Бічна Залізнична, Бічна Золочівська, Бічна Миру, Бічна Нова, Бічна Польова, Бічна Пригородна, Бічна Пророка Іллі, Бічна Симоненка, Бічна Стефаника, Бічна Стуса, Винниченка, Вишнева, Відродження, Гагаріна , Галицька, Галицький Проїзд, Грушевського, Данила Галицького, Довбуша, Дорошенка, Заводська, Залізнична, Засядка, Зелена, Злуки, Золотий Лан, Золочівська, Іван Мазепи, Івана Франка, Івасюка, Київська, Кобилянської, Кобилянської, Кобилянської, Колесси, Котляревського, Крип’якевича, Крушельницької, Куліша, Курбаса, Лесі Українки, Леся Курбаса, Мазепи, Мартиновича, Мартовича, Миру, Набережна, Надбережна, Низова, Нова, О.Кобилянської, Панаса Мирного, Підрічна, Польова, Привокзальна, Пригородна, Природна, Проектна, Пророка Іллі, Сагайдачного, Садова, Симоненка, Стефаника, Стуса, Тесленка, черемшини, Яворницького, Ярослава Мудрого,
Мала Вільшанка Довга, Загребля, Залужна, Молодіжна, Молодіжна бічна,
Острів Б. Хмельницького, Бічна Шевченка, Вербова, Івана Франка, Польова, С.Бандери, Шевченка,
Петричі Зелена,
Скнилів Бокова, Воля, Головна, Кругова, Кутова, Лугова, Оболоння,
Утішків Головна,

Отже, друга група: понеділок з 11-15 год; вівторок з 15-19 год.; середа з 19-23 год.; четвер з 7-11 год.;, п’ятниця з 11-15 год., субота з 15-19 год., неділя з 19-23 год.

Богданівка І. Франка, Нова, Шевченка ,
Задвір’я Бічна Мартинова, Вербова, Героїв Майдану, Героїв УПА, Головна, Горб, За полем, Запольна, Зелена, І.Коваля, Калинова, Комунальна, Кутова, Л. Українки, Липова, Лугова, Мартинова, Незалежності, Нова, Польова, Садова, Сонячна, Шевченка, Шкільна,
Красне 16 Липня, 17 вересня, 22 Січня, Бічна Залізнична, Бічна І.Франка, Воз’єднання, Довженка, Залізнична, Івана Франка, Іванка Франка, Івасюка, Княгині Ольги, Кобилянської, Куліша, Леся Курбаса, Маковея, Маковея бічна, Миколайчука , Миру, О.Кобилянської, Петрушевича, Пилипа Орлика, Польова, Привокзальна, Проектна, Сонячна, Тудора, Федьковича, Хвильового, Шашкевича,
Куткір
Полоничі 50-річчя Воз’єднання, Березина, Героїв УПА, Зелена, Колгоспна, Незалежності, Нова, Польова, Шевченка,
Сторонибаби Промислова, Сонячна,
Утішків Біля магазину, Бічна Зелена, Бічна Шевченка, Брикун, Головна, Залізнична, Зарічна , Зелена, Лісна, Миру, Переставки, Піщана, Пожарна, Шевченка,

Отже, третя група: понеділок з 15-19 год; вівторок з 19-23 год.; середа з 7-11 год.; четвер з 11-15 год.;, п’ятниця з 15-19 год., субота з 19-23 год., неділя з 7-11 год.

Безброди Бічна І.Франка, В.Великого, Галицька, Зелена, І.Франка, Лугова, Набережна, Шевченка,
Куткір Б. Хмельницького, Бічна Львівська, Галицька, Заводська, Залізнична, Заріччя, Зелена, І. Франка, Карафи-Корбут Софії, Лесі Українки, Львівська, Польова, Привокзальна, Шевченка, Шкільна,

Advertisement
Поділитись у соцмережах: